Kenan Hasagić: Nije branio zbog povrede za svoj Istanbul BB

Asmir Begović: U okviru  10. kola Premier lige, Stoke je na Britanniji pretrpio poraz od Newcastllea 1:3, a naš reprezentativac odradio je svih 90 minuta.

Asmir Avdukić: Branio je svih 90 minuta u porazu Borca na gostovanju u Gabeli, gdje je GOŠK ostvario minimalnu pobjedu od 1:0

Emir Spahić: Sevilla je na svom terenu sa  1:2 poražena od Granade. Manu je već u 1. minuti Andalužane doveo do vodstva, ali do sinoć fenjeraš, Granada je u samom finišu susreta uspjela rezultat preokrenuti u svoje ruke, i tako zalediti prisutne na Sanchez Pizjun stadionu. . Naš kapiten je odradio svih 90 minuta.

Boris Pandža: Mechelen je u subotu savladao Westerlo na svom terenu sa minimalnih 1:0. Pandža je na terenu proveo svih 90 minuta.

Saša Papac: Rengers je nastavio trijumfalno. U subotu je pao i Abredeen, a naš Saša Papac igrao je svih 90 minuta.

Sanel Jahić: Apoel je sa Anorthosisom remizirao (0:0), a Sanel Jahić u igru je ušao na početku drugog poluvremena.

Adnan Mravac: Mattersburg je sa Admirom odigrao 0:0, a svih 90 minuta odbranom domaćih upravljao je Mravac.

Muhamed Bešić: Hamburg je u nedjelju remiziro sa Kaiserslauternom, a našeg reprezentativca ponovo nije bilo u timu.

Sejad Salihović: Hoffenheim je poražen od Schalkea, a zbog povrede, nije bilo u timu Salihovića, iako je ranije najavljivan da će biti u konkurenciji.

Miralem Pjanić: Kalesijac je pružio još jednu dobru partiju u dresu Rome, ali je njegovi tim poražen od Milana na Olimpicu, 2:3. Pjanić je na terenu proveo svih 90 minuta, a asistirao je Burdissu za pogodak u 28. minuti susreta. Miralem je u 59. minuti zaradio žuti karton.

Zvjezdan Misimović: Konačno je Miske započeo utakmicu., a treneru se na povjerenju odužio na najbolji način. Naime, Zvjezdan je u 28. minti postigao prelijep gol iz slobodnog udarca sa oko 20-ak metara. Dinamo je ostvario gostujuću pobjedu od 0:2 protiv TOMSKA i trenutno je trećoplasirana ekipa u Rusiji.

Adnan Zahirović: Zeničanin je odigrao svih 90 minuta  u porazu Nalchika kod CSKA. Sa druge strane, za CSKA minute na terenu  nije upisivao Elvir Rahimić.

Elvir Rahimić: Sve rečeno u predhodnom.

Senad Lulić: Još jedan Bosanac u Rimu oduševljava. Riječ je o polivalentnom Senadu Luliću, koji je na efektan način postigao vodeći pogodak za Lazio na gostovanju kod Calgarija. Na kraju su izabranici Eduarda Reje sa 0:3 slavili, a Lulić je proglašen igračem utakmice.

Haris Medunjanin: Vezista naše reprezentacije ja za svoj Maccabi igrao do 70. minute susreta. Rezultat protiv Bnei Yehuda ostao je na početnih 0:0.

Semir Štilić: Lech Poznan je na svom terenu odigrao 0:0 sa Legiom iz Varšave, a svih 90. minuta na terenu je proveo mladi vezista, Semir Štilić.

Darko Maletić: Kazakhstansko prvenstvo završil je za vikend. Aktobe našeg Darka Maletića zauzeo je 3. poziciju, a treba reći da su u posljednjem kolu na gostovanju savladali Ordabasyi sa 2:4. Nekadašnji igrač Borca, odigrao je cijeli meč, a u 78. minuti je zaradio žuti karton.

Senijad Ibričić: U moskovskom derbiju, igranom između Spartaka i Lokomotiva, domaći su bili i više nego ubjedljivi, slavivši sa 3:0. Senijad je u igru ušao u 71. minuti susreta.

Edin Džeko: Izabranici Roberta Mancinija nastavili su harati Engleskom, a ovoga puta na Etihadu je sa 3:1 poražen Wolves. Džeko je bio strijelac vodećeg gola, u 52. minuti susreta, a s obzirom da je odradio svoj posao, Italijan ga je izveo u 63. minuti susreta, a nekih pola sata umjesto našeg kolosa igrao je Adam Jonhson. Treba reći da je po izboru navijača, Ed proglašen igračem utakmice.

Vedad Ibišević: Napadač Hoffenheima, Vedad Ibišević, možemo slobodno reći da se vraća u formu. Naime, Vedo je bio strijelac ponovo, a portiv Schalkea je zabio neposredno nakon rođenja sina Ismaila. Hoffenheim je na kraju poražen sa3:1, ali to je u stvari barem za nas najmanje bitno.

Zlatan Muslimović: On još uvijek nema kluba

Ermin Zec: Genclerbirligi je poražen na gostovnu kod Mersina sa 2:1, a Zec je zamjenjen već početkom drugog poluvremena.