CVECE

<< < (26/37) > >>

Kalemova:

Navedi iz: El-Kalem na Februar 26, 2011, 16:51:26

:usisavaj: Uzela mi žena u mene neko cvijeće ah sto mirišiii sva kuća od njeg a ne znam kako se zove...

:smile_seka: o Zumbulko Allah  mi te uputio..

El-Kalem:

Et' izgooglali smo po slicicama iako se
nisam  nadao. Ono tesko je prid mr Googleta bez nesto konkretno izaci. Nece sam od sebe kazati a koloko vidim ovdje ima ljudi koji znaju oko toga. Ibretim se kako miriši, jer ovdje nema cvijeca da mirise. Ha plasticno ha prirodno samo sto jos imaš zahmeta oko onog "prirodnog". Danas mi gosti neki se najavise pa mi zadatak bi usisavanje a ono se eto ti zumbuli uzmiriisali Allahu dragi. Eeee blago vama gdje vam sve behara i sve cvjeta. Ja et' kažem vam zena mi kupila i prvi put vidim da mirise.  :)

Tibyan:

Ja kupim onaj sprej za prostorije i namirisem svoje umjetno cvijece. Zgodno je, nije zahmetli, a mirise. ;D

Ummu Marjam:

Navedi iz: L_ na Februar 27, 2011, 08:37:55

Navod

Danas mi gosti neki se najavise pa mi zadatak bi usisavanje a ono se eto ti zumbuli uzmiriisali Allahu dragi.

...

A vidi je sto se hvali ccc:)

E:

Navedi iz: Tibyan na Februar 27, 2011, 01:29:42

Ja kupim onaj sprej za prostorije i namirisem svoje umjetno cvijece. Zgodno je, nije zahmetli, a mirise. ;D

samo nemoj bas puno, kazu da su plaho kancerogeni (posebno je zabranjeno trudnicama!) ;)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica