ForumIslamBosnaTražiKontaktŠuraLoginRegistruj se

Privatni kutak

IB - Dućan:

Zadnji tekstovi:

Podrži IB:

Zadnji postovi:

Poruke dana

Statistika
Poruka: 614846
Tema: 65051
Članova: 56076
Najnoviji član: pbnjneuoar

Popularno

+  IslamBosna Forum
|-+  Forum na bosanskom jeziku
| |-+  Nauka (Moderatori: 25km, Rancher)
| | |-+  Kviz iz geografije
0 Članova i 1 Gost citaju ovu temu. « prethodno sljedeće »
Stranica: 1 2 3 [4] 5 6 ... 27 Idi dolje Printaj
Tema: Kviz iz geografije  (Čitanja 75788 puta)
Edo Alpasini
*
Oflajn
Muško
15389
Vidi Profil
« Odgovori #45 u: April 12, 2008, 17:40:53 »

AF izbacujem tabelu

Poredak:
diwix 6,5
seleme 3
Sejfuddin 2,5
eko87 i Ibn Ibrahim po 2
Rancher 1
AbdulFaatir 0
n00gie -0,5

A šta misliš pod prepisivanjem, ono jedni od drugih? Il' da se koriste atlasom?
*
0
*
0

Gdje god se okrenem i kud god da odem, vidim sve me podsjeća na Tebe, pa ko bi me spasio ako bih okrenuo leđa Tvojoj riječi kad je utočište samo kod Tebe, jedini Gospodaru, kada cijeli Univerzum postoji samo zahvaljujući Tvojoj volji, kako, kada si mi pomogao svaki put kada mi je pomoć bila potrebna
AbdulFaatir
*
Oflajn
23623
Vidi Profil
« Odgovori #46 u: April 12, 2008, 17:42:53 »

pod prepisivanjem mislim da  ukoliko čovjek iz glave ne može da se sjeti nečega da onda ne preuzima ni odgovor od nekog drugog

a i atlase bih zabranio 

hajde sada pitanje dok nisam izašao iz kuće
*
0
*
0

"I ne služite se zakletvama svojim zato da biste jedni druge varali, da se ne bi pokliznula noga koja čvrsto stoji, i da ne biste nesreću iskusili zato što ste od Allahova puta odvraćali; a patnja velika vas još čeka."
Edo Alpasini
*
Oflajn
Muško
15389
Vidi Profil
« Odgovori #47 u: April 12, 2008, 18:01:38 »

Dobro. Dakle od sada, a nakon savjeta moga stručnog saradnika AF-a, nema više ni korištenja atlasa niti preuzimanja odgovora od drugih tj. prepisivanja (što znači da ako smo sami došli do istog odgovora da je to dozvoljeno)

7. Pitanje je: Kroz koliko evropskih zemalja protiče Dunav (nabrojati sve zemlje, i one koje su samo granicom na Dunavu)
*
0
*
0

Gdje god se okrenem i kud god da odem, vidim sve me podsjeća na Tebe, pa ko bi me spasio ako bih okrenuo leđa Tvojoj riječi kad je utočište samo kod Tebe, jedini Gospodaru, kada cijeli Univerzum postoji samo zahvaljujući Tvojoj volji, kako, kada si mi pomogao svaki put kada mi je pomoć bila potrebna
AbdulFaatir
*
Oflajn
23623
Vidi Profil
« Odgovori #48 u: April 12, 2008, 18:04:54 »

7
njemačka, austrija, slovačka, mađarska, srbija, rumunija, bugarska
*
0
*
0

"I ne služite se zakletvama svojim zato da biste jedni druge varali, da se ne bi pokliznula noga koja čvrsto stoji, i da ne biste nesreću iskusili zato što ste od Allahova puta odvraćali; a patnja velika vas još čeka."
Rancher
*
Oflajn
Muško
4178
Vidi Profil
« Odgovori #49 u: April 12, 2008, 18:06:57 »

Njemacka, austrija, madzarska, slovacka?, hrvatska, srbija, rumunija, ukrajina i bugarska!
*
0
*
0

Sabur.
Edo Alpasini
*
Oflajn
Muško
15389
Vidi Profil
« Odgovori #50 u: April 12, 2008, 18:13:11 »

Žao mi je, ali odgovor nije točan. Baš ti se neda AF.

Idemo dalje.

Napomena:Google&Wikipedia, prepisivanje odgovora od drugih i korištenje atlasa su zabranjeni

Rancher, zamalo, pogrešan odgovor.
*
0
*
0

Rancher
*
Oflajn
Muško
4178
Vidi Profil
« Odgovori #51 u: April 12, 2008, 18:15:09 »

Žao mi je, ali odgovor nije točan. Baš ti se neda AF.

Idemo dalje.

Napomena:Google&Wikipedia, prepisivanje odgovora od drugih i korištenje atlasa su zabranjeni

Rancher, zamalo, pogrešan odgovor.
ma, izbrisao sam jednu zemlju - a nisam trebao  Smiley! javni kada budem smio opet dopuniti odgovor...
*
0
*
0

Sabur.
Edo Alpasini
*
Oflajn
Muško
15389
Vidi Profil
« Odgovori #52 u: April 12, 2008, 18:20:06 »

n00gie jel' to ti pokušavaš da odgovoriš, molim budi konkretan, nabroj zemlje koje smatraš tačnim i to kao izjavnu tj- potvrdnu rečenicu. Odgovori tipa mislim, da li je isl, ne priznajem, dok mi ne date jasno do znanja da je to vaš odgovor.
*
0
*
0

Edo Alpasini
*
Oflajn
Muško
15389
Vidi Profil
« Odgovori #53 u: April 12, 2008, 18:23:34 »

izvini necu vise

Jel' me to pokušavaš nasmijati  Grin

Zašto nisi odgovorio na pitanje u ovom postu? Ako si to htio maloprije s onim komentarom.
*
0
*
0

Edo Alpasini
*
Oflajn
Muško
15389
Vidi Profil
« Odgovori #54 u: April 12, 2008, 18:27:49 »

Ma ništa, nego nemoj ti ovo da shvatiš lično, nego samo hoću da se zna zna li neko odgovor ili pokušava na foru dobit koji poen  Wink
*
0
*
0

Jasko_abdullah
*
Oflajn
Muško
12984
Vidi Profil
« Odgovori #55 u: April 12, 2008, 18:30:41 »

de ba edo sta mi brata nasekira  Angry nene

Pa fino ti je rekao da dodaje moldaviju onoj listi gore  Wink
*
0
*
0

while(!mrtav){
  for (i=1;i<=10;i++)
    prouci(sura_Ihlas);
  dvorac_u_Dzennetu++;
}
Ceylan
Oflajn
2003
Vidi Profil WWW
« Odgovori #56 u: April 12, 2008, 18:31:43 »

kaaaad ce bre novo pitanje ??!  Smiley
*
0
*
0

Oni ce dobiti dvostruku nagradu zato sto trpe i sto lijepim zlo uzvracaju i sto od onoga sto im dajemo udjeljuju; a kad cuju ruzan govor, od njega se okrenu i reknu: „Nama nasa djela , a vama vasa djela; mir vama! Mi ne zelimo drustvo neukih.“
(Kur'an, 28:54-55)
Edo Alpasini
*
Oflajn
Muško
15389
Vidi Profil
« Odgovori #57 u: April 12, 2008, 18:38:36 »

Kad date tačan odgovor na prethodno postavljeno  Grin
*
0
*
0

Ceylan
Oflajn
2003
Vidi Profil WWW
« Odgovori #58 u: April 12, 2008, 18:43:35 »

Njemacka, Austrija, Slovacka, Madjarska, Hrvatska, Srbija, Ukraina, Rumunija, Bugarska i Moldawija.

Smiley
*
0
*
0

Oni ce dobiti dvostruku nagradu zato sto trpe i sto lijepim zlo uzvracaju i sto od onoga sto im dajemo udjeljuju; a kad cuju ruzan govor, od njega se okrenu i reknu: „Nama nasa djela , a vama vasa djela; mir vama! Mi ne zelimo drustvo neukih.“
Ceylan
Oflajn
2003
Vidi Profil WWW
« Odgovori #59 u: April 12, 2008, 18:45:28 »

ako je to tacno, onda ne znam da li je uredu da dobijem poen..prvi je brat noogie rekao.
ako ipak dobijem poen, necu se ljutiti   Grin  Wink
*
0
*
0

Stranica: 1 2 3 [4] 5 6 ... 27 Idi gore Printaj 
« prethodno sljedeće »
Skoci na:  

Posjetilaca: 67620750
Copyright © IslamBosna.ba