ForumIslamBosnaTražiKontaktŠuraLoginRegistruj se

Privatni kutak

IB - Dućan:

Zadnji tekstovi:

Podrži IB:

Zadnji postovi:

Poruke dana
Aferim dana:
Bezze dana:

Statistika
Poruka: 615633
Tema: 65089
Članova: 56783
Najnoviji član: CBeaucham

Popularno

+  IslamBosna Forum
|-+  Forum na bosanskom jeziku
| |-+  Mali oglasi (Moderator: Jasko_abdullah)
| | |-+  Prodajem Golf 2, dizel, 1986. godište
0 Članova i 1 Gost citaju ovu temu. « prethodno sljedeće »
Stranica: [1] 2 3 ... 18 Idi dolje Printaj
Tema: Prodajem Golf 2, dizel, 1986. godište  (Čitanja 12125 puta)
Faruk
*
Oflajn
Muško
7592
Vidi Profil WWW
« u: Septembar 04, 2012, 13:42:57 »

Prodajem Golf 2, obični dizel, 1986. godište, registracija ističe početkom oktobra, motor i svi vitalni dijelovi urađeni, nigdje zahrđo, limarija bi se mogla šminkati ali nema potrebe, ima fintu protiv krađe, 3 vrata, registracija ističe u oktobru, malo troši (sređen motor), ne troši ulje, vodu, nikakvih posebnih problema, možemo se dogovoriti oko garancije kao i da ga probamo na dužu turu da se vidi potrošnja i ostalo. Nisam ga nešto pazio ni šminko, ali motor i to bitno je ok. U januaru sam sa njim familijarno išo u Italiju, vraćali se kad je onaj najveći snijeg zapado, nikakvih problema, a prešo je i druge daleke ture, pozdan je.

Uz njega mogu dati i dječiju autosjedalicu, samo što je nisam probao, nisam je nikad uspio fiksirati, možda ima neki fazon, ali to je tek reda radi. I ne dođe ovaj MP3 player.

Informacije na telefon 061 175 818

Može i na rate, može zamjena npr. za kurbane i sl.

CIJENA 1400 KM.

« Last Edit: Septembar 05, 2012, 13:18:52 od Faruk »
*
0
*
0

Nigdje nisam sreo tako dirljivo dobrodušne, naivne i predane ljude beskrajno samopožrtvovane, spremne na svaku ličnu i kolektivnu žrtvu, i nigdje takve pojedince i skupine apsolutno uskogrude, beskrajno samožive, potkupljive, politički ljigave i, nadasve, opsjednute omalovažavanjem svega vlastitoga.
sejfuddin
*
Oflajn
Muško
4436
Vidi Profil
« Odgovori #1 u: Septembar 04, 2012, 15:10:35 »

pa najvaznije nisi napisao. Cijenu Grin
*
0
*
0

Danas smo urbani, sutra smo kurbani.

http://www.islambosna.ba/category/s35-kolumne/c109-sejfudinova-hronika/
Enes
Oflajn
Muško
620
Vidi Profil WWW
« Odgovori #2 u: Septembar 04, 2012, 15:36:13 »

Cijena putem pp  Grin
*
0
*
0
El-Kalem
*
Oflajn
4422
Vidi Profil
« Odgovori #3 u: Septembar 04, 2012, 15:41:14 »

Vidi se Sejfo da nisi trgovac Cheesy

Ko je musterija njega ne interesuje cijena osim toga i musterije se navlace kad je cijena upitna. Zovu intrresuju se.

Dobra masina  

Da Allah da pa da hajirli prodas.
*
0
*
0
djulbe-secer
*
Oflajn
Žensko
9726
Vidi Profil WWW
« Odgovori #4 u: Septembar 04, 2012, 15:59:54 »

ne znam koju mušteriju ne interesuje cijena, možda takvih i ima, al ne vjerujem da spadaju među one koji razmatraju da kupe golf 2 iz 1986. godine.
*
0
*
0

Zivot ima bolji okus kad su ti stopala umorna od puta...
(nalij mi kahvu i ja ću odmah bit raspoložena)
El-Kalem
*
Oflajn
4422
Vidi Profil
« Odgovori #5 u: Septembar 04, 2012, 16:12:41 »

One kojima se roba svidja cijena im je zadnja stavka. Svaka roba ima svoga musteriju.
*
0
*
0
aisha
Oflajn
637
Vidi Profil
« Odgovori #6 u: Septembar 04, 2012, 16:21:03 »

"nikakvih posebnih problema"
"ima fintu protiv krađe"

Faruk, da te Allah swt nagradi, citav dan me glava boli, a ovaj me oglas nasmija. 

@Kalem, u BiH nije tolko do svidjanja, vec do potrebe, a onima kojima je potreban auto tipa Golf 2 iz 1986, cijena puno znaci.  Opet Faruce raspitaj se, mozda bi ga u dijelovima prodao bolje nego kao cjelinu.  InshAllah da se nadje musterija kojoj ce ovo auto biti hairli.
*
0
*
0

Bog nek' te sačuva, za pokoljenja nova, zemljo mojih snova, mojih pradjedova.
djulbe-secer
*
Oflajn
Žensko
9726
Vidi Profil WWW
« Odgovori #7 u: Septembar 04, 2012, 17:02:45 »

kaleme, osnovni zakon ekonomije je da potražnja određuje ponudu, odnosno smanjenjem cijene potražnja se povećava.
*
0
*
0

abu_harun
Oflajn
2569
Vidi Profil
« Odgovori #8 u: Septembar 04, 2012, 17:19:10 »

Ne znam kakva je finta protiv kradje, ovo auto je bilo najlakse za ukrast od svih auta koja su ikad napravljena.
*
0
*
0

(T)Ko nas to (bre) zavadi
sejfuddin
*
Oflajn
Muško
4436
Vidi Profil
« Odgovori #9 u: Septembar 04, 2012, 19:04:54 »

Ko je musterija njega ne interesuje cijena

halali, ja zaboravih da u Bosni i cistacica zaradi 10.000€ pa se onda cijena - kao jedan od parametara koji su vazni pri kupovini - nalazi na zadnjem mjestu  jer - standard zivota nam dozvoljava da ne obracamo paznju na cijene, nego mozemo svoj cejf (boja, marka, socijani status koje to auto nosi sa sobom) staviti kao prvi kriterij.
*
0
*
0

Danas smo urbani, sutra smo kurbani.

http://www.islambosna.ba/category/s35-kolumne/c109-sejfudinova-hronika/
El-Kalem
*
Oflajn
4422
Vidi Profil
« Odgovori #10 u: Septembar 04, 2012, 19:22:56 »

kaleme, osnovni zakon ekonomije je da potražnja određuje ponudu, odnosno smanjenjem cijene potražnja se povećava.

Ko ovdje prica o ekonomiji?  Smiley Nigdje veze.
*
0
*
0
AlterEgo
Oflajn
Muško
97
Vidi Profil
« Odgovori #11 u: Septembar 04, 2012, 19:28:38 »

Trebao si malo oprati motor čisto zbog utiska o vlasniku i održavanju auta. Inače za ovo godište izgleda jako dobro.

Što se tiče cijena polovne dvojke ona je tu u pet deka od '96. pa do danas.
*
0
*
0
El-Kalem
*
Oflajn
4422
Vidi Profil
« Odgovori #12 u: Septembar 04, 2012, 19:40:18 »

Ko je musterija njega ne interesuje cijena

halali, ja zaboravih da u Bosni i cistacica zaradi 10.000€ pa se onda cijena - kao jedan od parametara koji su vazni pri kupovini - nalazi na zadnjem mjestu  jer - standard zivota nam dozvoljava da ne obracamo paznju na cijene, nego mozemo svoj cejf (boja, marka, socijani status koje to auto nosi sa sobom) staviti kao prvi kriterij.

Halali ti brate, halal olsun al izgleda ti pricas jedno a ja drugo, takodje sestra gore. Ne razumijem kako si uspio povezati ovo sve sa stanjem u Bosni. Ako sam te pak dobro razumio u tom smjeru pricas. Ako je tako, opet nidje veze. Jer ja ti govoris jedno a moja malenkost sasvim nesto drugo.

Koliko ste oglasa pogledali u Bosni? Po ovome ispade da ni jedan niste sto cisto sumnjam. S ovim me impliciram na srz onoga sto zelim reci mada ima udjela u tome.

Poenta je da bez obzira na standard musterija ako je musterija ce doci i uzeti ono za sta je zagrijan a da mu cijena nuzno ne mora biti presudni faktor. Zasto ovo govori. Pa zbog toga sto onaj ko je posten i ugledan trgovac imat ce vazda svoje musterije. Jer ljudi ce ga preporucivati jedni drugima kad znaju da ne podvaljuje, napise oglas od istine, ne skriva, navede mahane itd itd.

Dakle bitno je sebe prije robe prodati pa ce musterije kupovati cak iako smo skuplji od drugih. Postenje ima svoju cijenu - sto je svakako zagarantovan kvalitet onoga sto nudimo.

Eh sad ako smo poznati po onoj "e jesam mu ga uvalio"  djaba i  da navedemo troduplo nizu cijenu necemo moci konkurisati. A ja znam da je Faruk posten te sam radi toga prokomentarisao tu njegovu tehniku prodaje u smislu "ta ce mu cijena - ne znate vi trgovati". Kuzite? Wink

Ihhh, jesam vas zapalio ha. Svako svoju pjesmu pjeva. Grin

Halaite al ono bukvalno halalite, u pravom smislu. A ne " halali znas"  Grin
*
0
*
0
djulbe-secer
*
Oflajn
Žensko
9726
Vidi Profil WWW
« Odgovori #13 u: Septembar 04, 2012, 20:09:05 »

pa ekonomija, prodaja auta spada po ekonomiju, nije valjda pod medicinu? Halali, ali čini se da si ti ovdje malo polupo lončiće a ne ja. Ljudi koji nemaju para (a većina takvih je u Bosni, a i oni koji imaju nemaju beskonačno puno - a na cijenu gledaju svi). Ovdje ne brojim političare, ratne i druge profitere koji su se obogatili na račun drugih pa ne znaju ni gdje šta imaju. Možda postoji mogućnost cjenkanja gdje će se , moguće doći do obostrano povoljnog rješenja, al reći da cijena nije bitna - halali, al to ti je niđe veze.
*
0
*
0

El-Kalem
*
Oflajn
4422
Vidi Profil
« Odgovori #14 u: Septembar 04, 2012, 20:28:21 »

pa ekonomija, prodaja auta spada po ekonomiju, nije valjda pod medicinu? Halali, ali čini se da si ti ovdje malo polupo lončiće a ne ja. Ljudi koji nemaju para (a većina takvih je u Bosni, a i oni koji imaju nemaju beskonačno puno - a na cijenu gledaju svi). Ovdje ne brojim političare, ratne i druge profitere koji su se obogatili na račun drugih pa ne znaju ni gdje šta imaju. Možda postoji mogućnost cjenkanja gdje će se , moguće doći do obostrano povoljnog rješenja, al reći da cijena nije bitna - halali, al to ti je niđe veze.

Halali ti i jos jednom ono u pravom smislu, ali grijesis ako mislis da sam se postavio kao neki koji trazi ko je polupao loncice.
Kazes "ljudi koji nemaju para". Mozemo li na njih racunati kao potencionalne musterije? Da li se na njih odnosi Farukov oglas. Nemoj mislit da sam ostar i grub ali takvi likovi iz te tvoje price mogu mozda gledati nesto na veresiju. Nidje veze  laugh Wink
*
0
*
0
Stranica: [1] 2 3 ... 18 Idi gore Printaj 
« prethodno sljedeće »
Skoci na:  

Posjetilaca: 68624586
Copyright © IslamBosna.ba