Ramazanska ishrana

<< < (39/41) > >>

crnileptir:

Inače je fino vidjeti kako braća još uvijek brinu o ishrani i to...i da su glavni na ovoj temi...zabrinjavajuće je što se malo sestara javlja...pogotovo sa pravim rečenicama  tipa:
" Baš sam danas za iftar napravila....
"Imam namjeru dans napraviti...
"Baš ću danas pokušati pripremiti...
"Baš sam kontala kako da se osevapim pa sam odlučila skuhati...
"Razmišljala sam šta je najbolje da za ramazan uradim pa sam skontala skuhati...

Tanko mi sa tim počecima rečenica...

Edo Alpasini:

Navedi iz: crnileptir na Avgust 15, 2010, 21:30:27

Inače je fino vidjeti kako braća još uvijek brinu o ishrani i to...i da su glavni na ovoj temi...zabrinjavajuće je što se malo sestara javlja...pogotovo sa pravim rečenicama  tipa:
" Baš sam danas za iftar napravila....
"Imam namjeru dans napraviti...
"Baš ću danas pokušati pripremiti...
"Baš sam kontala kako da se osevapim pa sam odlučila skuhati...
"Razmišljala sam šta je najbolje da za ramazan uradim pa sam skontala skuhati...

Tanko mi sa tim počecima rečenica...

Šta ba tanko, pa ovde ćeš prije od kakvog brata dobar iftar pojesti neg od sestre  ;D

vjera_istine2:

Navedi iz: abu_harun na Avgust 15, 2010, 19:12:26

LOL, cuj budjav hljeb  ;D

ne merem da se ne sjetim ovog sto je neko prije nekoliko mjeseci postavio:

http://www.youtube.com/v/10TfxcE1K4I

;D

Moj babo da budjav hljeb kokosima pa posle prikolje i eto mesine  :congratulations:

Ne treba ni ismijavati.Pohvalno je sto tako rade,lijepo od njih nema sta...ali nema smisla otezavati samom sebi,a oni sebi otezavaju...hljeb mogu dati patkama,ribama..tako mi ovdje

umihana:

Kod nas, ostatke hrane okace u vrecici sa strane kontejnera... ujutru dodju ljudi i to pokupe, neko pokupi za zivotinje, a neki nazalost za sebe  :(
Tako ne moraju preturati po kontejneru...

Inace, sestre recepte razmjenjuju na zenskom dijelu foruma...

crnileptir:

Navedi iz: umihana na Avgust 15, 2010, 21:49:58

Kod nas, ostatke hrane okace u vrecici sa strane kontejnera... ujutru dodju ljudi i to pokupe, neko pokupi za zivotinje, a neki nazalost za sebe  :(
Tako nemoraju preturati po kontejneru...

Inace, sestre recepte razmjenjuju na zenskom dijelu foruma...

to se ne broji

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica